BestSTO

Фото ГБО на Volkswagen Bora (Фольксваген Бора)

ГБО на Volkswagen Bora

Черговий клієнт СТО «Мотор Газ» на монтажі ГБО 4 покоління - чистокровний «німець» Фольксваген Бора з силовим агрегатом об'ємом 1.6 л. Двигуни цього німецького сімейства авто відрізняються довговічністю і незвичайною живучістю. Витрата бензину в міських умовах становить 8.5-10 л / 100 км.

Процес встановлення ГБО на VW Bora

Ну, а установка ГБО на Фольксваген Бора дозволить знизити витрати на паливо ще практично в два рази. Тобто відносно недорогий варіант знаменитого німецького якості стає ще більш доступним для звичайних автомобілістів.

Сам процес зміни конструкції паливної системи займає один день. При цьому вибрати дату для переобладнання своєї машини досить просто, так як ми працюємо шість днів в тиждень.

Встановленне ГБО на VW Bora

На фото ви бачите результати нашої діяльності з уже встановленим комплектом ГБО. А вибирається апаратура з урахуванням технічних параметрів VW Bora і стану обладнання, що визначається після проведення діагностики. І, звичайно ж, враховуються побажання власника автомобіля і його бюджет. Ціновий діапазон досить великий - від «економ» варіанту, до оснащення преміум-класу.

Газовий балон на 54 л загальноприйнятим способом для седанів помістили в багажнику замість запаски - більш вигідного положення для газового сховища знайти, напевно, важко. У салоні спартанську і якісну передню консоль доповнили невеликий кнопкою управління системою.

Підбиттям підсумків роботи є налагодження ГБО на Фольксваген Бора. Наші фахівці доводять функціонування апаратури до оптимальних співвідношень витрат палива, потужності двигуна і його динамічних показників.

Ну і на закінчення всієї процедури оформляються документальні гарантії від СТО «Мотор Газ» на бездоганне дію системи протягом трьох років. А при своєчасному технічному обслуговуванні ГБО на Фольксваген Бора буде працювати без питань багато років.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...