Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Toyota Land Cruiser 200 (Тойота Ленд Крузер 200)

ГБО на Toyota Land Cruiser 200

У нас на технічному оновленні і монтажі ГБО 4 покоління справжній автомобільний мастодонт - Тойота Ленд Крузер 200. Величезний представницький позашляховик має просто монументальні параметри: близько п'яти метрів в довжину, більше 3 т повної маси. І відповідно, майже п'ятилітровий двигун з витратою в місті 20-25 л на 100 км.

Процес встановлення ГБО на Toyota Land Cruiser 200

Для тих споживачів, які вважали за краще дизелю потужність і динаміку бензинового мотора, установка ГБО на Ленд Крузер 200 буде якщо й не економічним порятунком, то вельми істотним скороченням витрат. Процес переобладнання займає всього один день, що напевно оцінять власники таких автомобілів, як правило, відчувають дефіцит вільного часу.

Установлене ГБО на Toyota Land Cruiser 200

Перед вами вже модернізований позашляховик, готовий до подальшої експлуатації. Комплект ГБО підбирався з урахуванням технічних параметрів і стану його бензинового обладнання. Також враховуються індивідуальні побажання замовника з його перевагами в манері їзди.

На фото - редуктор і блок управління системою голландської фірми Prins. Це високоякісне обладнання цілком відповідає технологічному рівню такої техніки, як Toyota Land Cruiser 200. Під днищем розмістили газовий балон об'ємом, відповідним під розміри всюдихода бізнес-класу - на 92 л. А ВЗУ, за бажанням замовника, вивели в бампер.

І заключний етап у зміні конструкції - настройка ГБО на Тойота Ленд Крузер 200. Важко переоцінити важливість цих остаточних регулювань, від яких залежить в майбутньому безперебійність роботи системи. Рівень кваліфікації фахівців СТО «Мотор Газ» і сучасне сервісне обладнання дозволяють створити оптимальне функціонування газобалонного обладнання.

А гарантії на три роки будуть документальним підтвердженням того, що наші слова відповідають фактичним результатам роботи.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...