BestSTO

Фото ГБО на Toyota Corolla 1.3 (Тойота Королла 1.3)

ГБО на Toyota Corolla 1.3

У нас на переобладнанні найдемократичніша в наш час модель японського бренду - Тойота Королла 1.3. На фото автомобіль 2010 року в. - X покоління численного сімейства. Завдяки надійності, економічності і простоті, це найбільш продавана машина в світі.

Процес встановлення ГБО на Toyota Corolla 1.3

Немає межі досконалості - логіка наших автолюбителів, тому монтаж ГБО на Короллу 1.3 не є чимось екстраординарним. Автомобіль за доступною ціною повинен бути максимально доступний і у витратах на його експлуатацію.

Час збірки ГБО 4 покоління - один восьмигодинний робочий день. За цей час проводиться діагностика оснащення, монтуються всі газові комплектуючі, і проводиться настройка роботи системи.

Установлене ГБО на Toyota Corolla 1.3

На вибір комплекту ГБО впливають технічні характеристики автомобіля, його стан, а також побажання і бюджет замовника. Тобто підбір більш дешевого устаткування, це не погіршення якості, а оптимізація всіх складових: ціни, довговічності, продуктивності.

На Toyota Corolla 1.3 встановлений електронний блок управління від іменитої компанії Prins, а редуктор і форсунки - сучасна лінійка в комплектації голландського бренду, - польські Silver і Line. Периферійне устаткування розміщено традиційно, з урахуванням правил безпеки, дизайну та зручності: балон на 54 л - замість запаски, заправний пристрій - в колодязь горловини бензобака, а пульт - на передній консолі в салоні.

Налаштування ГБО на Тойота Королла 1.3 проводиться вже після монтажних робіт і включає в себе регулювання і фіксацію оптимальних режимів функціонування системи. Ці показники досягаються завдяки рівню кваліфікації наших майстрів і спеціальному сервісному обладнання.

Установлене ГБО надає можливість власникові Королли відчути економію коштів навіть на такому «скромному» силовий агрегат, при цьому зберігаючи всі його характеристики.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...