Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Toyota Camry (Тойота Камри) 40

ГБО на Toyota Camry

Сьогодні ми встановлюємо ГБО 4 покоління на солідний седан бізнес-класу Тойота Камрі 40. Цей автомобіль має на увазі комфорт, престиж і респектабельність. Тому численне сімейство Камрі неймовірно популярно серед небідного населення пострадянського простору.

Процес встановлення ГБО на Toyota Camry 40

Але, навіть багаті люди в більшості своїй вважають за краще не викидати гроші на вітер, отже, і установка ГБО на Тойота Камрі буде завжди користуватися попитом. На фото автомобіль вже переобладнаний і готовий до експлуатації на альтернативному паливі. А весь процес зміни конструкції займає один день.

Установлене ГБО на Toyota Camry 40

Як ви розумієте, заможні клієнти вважають за краще встановлювати найкраще з того, що є. Наш випадок не виняток: з урахуванням технічних параметрів автомобіля, стану бензинового оснащення і побажань замовника, вибрали комплект голландського виробника Prins VSI. На сьогоднішній день кращого просто не існує.

Тороїдальний газовий балон встановили замість запасного колеса в багажному відділенні. А заправний пристрій, як бачите, вивели в люк бензобака. Це ідеальний варіант для збереження практичності (не влучає бруд, пил) і екстер'єру автомобіля. У салоні ж Toyota Camry 40 можна побачити невеликий пульт управління біля важеля автоматичної коробки передач.

Після монтажних робіт виконується настройка ГБО на Тойота Камрі. Ця процедура дозволяє зафіксувати і відрегулювати оптимальні режими функціонування всієї системи.

Таким чином, результати наших зусиль перед вами - ГБО на Тойота Камрі встановлено, відрегульовано і оформлено документально. І останній «штрих» - гарантійні зобов'язання від СТО «Мотор Газ» на три роки експлуатації обладнання без будь-яких проблем.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...