BestSTO

Фото ГБО на Toyota Camry 2.5 2016 (Тойота Камри 2.5 2016)

ГБО на Toyota Camry 2.5 2016

Ми часто маємо справу з установкою гбо на Toyota Camry 2.5. Що можна сказати про цей автомобіль? Залишайте Камрі на один день у нас на сервісі Мотор-Газ, на переобладнання - заберете такий же жвавий автомобіль, який вже дозволить витрачати на паливо набагато менше грошей.

Процес установки ГБО на Toyota Camry 2.5 2016

Двигун у нашого «гостя» простий, з розподіленим уприскуванням палива, відмінно працює на газу. Автовласникові, як оптимальний комплект «ціна / якість» ми пропонуємо гбо 4 покоління Оптима від бренду ALEX (Польща, Білосток). Можна поставити ГБО на Тойота Камрі 2.5 дешевше, але тоді треба бути готовим до низького ресурсу елементів газової системи. потрібно частіше обслуговувати, за додаткову плату.

Якщо вирішите зовсім заощадити, довірити установку обладнання сусідові / знайомому або просто аматорові - ви повинні знати, що після переобладнання на газ, згідно із законом, машина повинна пройти сертифікацію ГБО в спеціалізованій лабораторії. Де незалежний експерт повинен встановити - чи сертифіковану змонтували апаратуру, дотримання норм безпеки, правильність монтажу. Якщо будуть виявлені порушення - вас відправлять на переробку, що може спричинити додаткові витрати грошей і часу.

Встановлене ГБО на Toyota Camry 2.5 2016

Як сказано вище, ми поставили польське обладнання Optima nano. Це монобрендовий комплект, в якому електронний блок управління, редуктор, форсунки і фільтр з відстійником працюють як єдине ціле. З такою системою ми проводимо настройку гбо на Toyota Camry 2.5 максимально точно, щоб ви не відчували різниці між їздою на обох видах палива. Гарантія на роботи і апаратуру - 3 роки без обмеження пробігу

Щоб вам було простіше уявити як виглядає альтернативна паливна система, в розділ «наші роботи» ми намагаємося додавати фото всіх основних вузлів: підкапотну частина, заправний пристрій, балон, перемикач в салоні. До слова, останній, в комплектах для розподіленого уприскування, використовується стандартний (квадратний, як на фото), але з'явилася можливість встановити оновлений круглий перемикач, з можливістю налаштування кольору світлодіодів під вашу панель приладів

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать
4
-
14 000 грн*

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...