BestSTO

Фото ГБО на Toyota Camry 2.4. Нybrid (Тойота Камри 2.4 Гибрид)

ГБО на Toyota Camry 2.4. Нybrid

Ця модель (фото) представлена в 40-ом кузові, оснащена бензиновим мотором 2.4. л. і додатковим електромотором. Відмінність гібридної версії в тому, що потужність бензинового мотора зменшена (двигун дефорсирован) на 20 кінських сил (з 167 до 147) і працює він по циклу Аткінсона.

Процес установки ГБО на Toyota Camry 2.4. Нybrid

Ця модель (фото) представлена в 40-ом кузові, оснащена бензиновим мотором 2.4. л. і додатковим електромотором. Відмінність гібридної версії в тому, що потужність бензинового мотора зменшена (двигун дефорсирован) на 20 кінських сил (з 167 до 147) і працює він по циклу Аткінсона.

Ми не вперше підбираємо гбо на Toyota Camry 2.4. Нybrid і багаторічна практика показала, кращий результат по стабільності роботи і коректності, дає монтаж комплекту ГБО 4 покоління, який включає в себе:

  • електронний блок управління - AEB ALEX
  • редуктор Shark 1500
  • форсунки BARRACUDA

Електроніка, використана в даному комплекті, виробляється в Італії, концерном АЕВ, на замовлення польського виробника ALEX. Основна її перевага - це максимальна сумісність з іншими продуктами польських інженерів. Всі параметри форсунок Барракуда прописані в цьому електронному блоці, що дозволяє максимально коректно працювати даному комплекту, в якому всі компоненти адаптовані на роботу один з одним.

Установка ГБО на Тойота Камрі 2.4. Гібрид тривала один робочий день.

Встановлене ГБО на Toyota Camry 2.4. Нybrid

Завдяки гібридній силовій установці, витрата палива в міському циклі виходить, близько 8 літрів газу, що істотно економніше, в порівнянні з витратою такої ж бензинової версії автомобіля.

У багажнику встановлена батарея ємністю 1,6 кВт * год і потужністю 33 кВт, яка займає місце в багажнику, але не заважає встановити замість запасного колеса газовий балон на 54 літра.

Після установки газу, автовласникові необхідно приїжджати до нас на сервіс, на регламентне ТО, один раз в 10 000 км.

Обслуговування займає близько 30 хвилин. За цей час фахівець проведе діагностику системи за допомогою комп'ютера, налаштування гбо на Toyota Camry 2.4. Нybrid (при необхідності), переконається в надійності кріплення всіх елементів і замінить фільтра.

Якщо клієнт поїде в тривалу поїздку або відрядження за межі Києва, пройти таке обслуговування зі збереженням гарантії він зможе на партнерській СТО, які є в багатьох містах України та за її межами.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...