BestSTO

Фото ГБО на Toyota Auris (Тойота Аурис)

ГБО на Toyota Auris

Популярність в автомобільному світі ГБО 4 покоління не знає кордонів. Його встановлюють як на величезні і ненажерливі джипи, так і на економічні урбаністичні машинки. Другий варіант на фото перед вами - харизматичний міський хетчбек Тойота Ауріс. Комфорт і надійність бренду ми доповнюємо ще більш дешевої його експлуатацією.

Процес установки ГБО на Toyota Auris

Установка ГБО на Тойота Ауріс займає один день. Це оптимальний проміжок часу для повноцінного проведення всіх робіт - від прийому автомобіля і попередньої діагностики, до оформлення документів на зміну паливної системи.

Установлене ГБО на Toyota Auris

Силовий агрегат 1.6 л і потужністю 132 л з, встановлений на нашій Toyota Auris, є топ-версією модельного ряду. Для свого обсягу двигун досить потужний і наше завдання було підібрати «правильний» комплект ГБО, який зберігає відмінні властивості японського мотора. Також у виборі газового обладнання враховувалися побажання замовника і його орієнтовний бюджет, передбачений для цих цілей.

Балон на 54 л розмістили найбільш поширеним в таких випадках способом - замість запаски в багажнику. ВЗП, не порушуючи неповторного екстер'єру автомобіля, ми сховали в люк бензобака. А мініатюрний пульт управління системою встановили замість однієї з заглушок зліва на передній консолі.

Після монтажних робіт настає черга настройки ГБО на Тойота Ауріс. Це своєрідне технічне підведення риски всієї діяльності - доведення функціонування системи до повної автоматизації, практично виключає втручання водія в подальшому.

ГБО на Тойота Ауріс - альтернатива дорогому бензину. Адже ми часто отримуємо автомобіль «на емоціях», і тільки потім включаються прагматичні міркування про максимальної економічності пересування. Тому ласкаво просимо на СТО «Мотор Газ» - ми збільшимо рентабельність ваших поїздок на будь-якому авто.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...