Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Subaru Legacy (Субару Легаси)

ГБО на Subaru Legacy

На фото перед вами престижний повнопривідний седан з керованістю і динамікою «спортсмена» - Субару Легасі 2005 року випуску. Це автомобіль для любителів швидких і потужних машин, яким їзда приносить справжню насолоду.

Процес установки ГБО на Subaru Legacy

Ну, а установка ГБО на Субару Легасі дозволить отримати ще більше задоволення від розуміння дешевизни пересування. Незважаючи на незвичайні конструкційні особливості двигуна, установка ГБО 4 покоління займає стандартну одну робочу зміну. І в кінці дня ви отримуєте переобладнаний автомобіль, документи на зміну конструкції і наші гарантії на три роки без обмеження пробігу.

Установлене ГБО на Subaru Legacy

З огляду на технічні характеристики двигуна і стан бензинового оснащення, наші майстри запропонували власнику Subaru Legacy обладнання преміум-класу Prins VSI. СТО «Мотор Газ», як офіційний представник цієї компанії на Україні, гарантує якість голландської апаратури.

Замовник «за яку ціну не постояв», тому під капотом можна побачити це спорядження. З периферійного обладнання на фото - пульт управління системою, розташований в салоні, зліва від рульової колонки і тороидальний газовий балон, встановлений замість запасного колеса в багажнику.

І заключним етапом технічного оновлення є настройка ГБО на Субару Легасі. Відповідальна процедура відбувається із застосуванням спеціального навантажувального стенду, який дозволяє оптимізувати параметри роботи всієї системи.

ГБО на Субару Легасі - це не тільки якісні складові комплекту обладнання, а й такий же рівень обслуговування та кваліфікації наших фахівців. Ласкаво просимо на СТО «Мотор Газ» і ви особисто переконаєтеся в сервісі, гідному вашого автомобіля.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...