BestSTO

Фото ГБО на Skoda Yeti (Шкода Йети)

ГБО на Skoda Yeti

Неабияка зовнішність Шкода Йеті привертає увагу автомобілістів до сих пір. На фото міський позашляховик до рестайлінгу, 2012 випуску з силовим агрегатом об'ємом 1.8 л. Надійний і практичний для щоденного використання автомобіль, проте «їсть» 12-13 л / 100 км по місту 95-го бензину.

Процес установки ГБО на Skoda Yeti

Тому для досягнення абсолютної практичності в економічному плані і буде потрібно установка ГБО на Шкода Йеті. Весь процес «переозброєння» та монтажу ГБО 4 покоління займає один день. За цей час проводиться повний комплекс робіт, - від початкового визначення технічного стану автомобіля до видачі документації на переобладнання.

Установлене ГБО на Skoda Yeti

На цей «паркетник» встановлено італійську апаратура преміум-класу Zavoli. Це високоякісна техніка з індивідуальними підходами до кожної марки авто. Вибір був зроблений на підставі бажань і бюджету замовника, а також технічних характеристик Skoda Yeti.

Стандартна «седановской» ніша для запасного колеса дозволила розмістити там газовий балон на 43 л. А заправний пристрій встановили під бампер - не дуже зручно для персоналу АЗГС, але не порушує зовнішній вигляд автомобіля. В салоні про переобладнання вказує лише невелика кнопка управління системою, що загубилося серед численних клавіш центральної панелі.

Завдяки унікальному сервісного обладнання, на якому працюють наші фахівці, ми гарантуємо безвідмовну експлуатацію обладнання на три роки. Так, остаточна настройка ГБО на Шкода Йеті проводилася на спеціальному навантажувальному стенді. Подібних пристроїв ви не знайдете у наших конкурентів.

Ну, а з різницею в ціні газу і бензину, крім якості і гарантій, ми обіцяємо своїм клієнтам і суттєве зменшення їх витрат. Наочне тому підтвердження перед вами - ГБО на Шкода Йеті дозволило власнику авто забути про вартість бензину.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...