Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Skoda Octavia A5 (Шкода Октавия А5), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Skoda Octavia A5 (Шкода Октавия А5)

ГБО на Skoda Octavia A5

У нас на переобладнанні одна з представниць численних Октавія - Шкода Октавія А5 2007 року випуску. Типовий сімейний «універсал» для тих, хто, можливо, коли-то награвся в вуличні гонки на інших автомобілях. У подібних машинах ГБО 4 покоління дуже доречно.

Процес установки ГБО на Skoda Octavia А5

Спокійна і впевнена динамічність, розумний витрата палива - ці «доперебудовні» параметри залишаються і після установки ГБО на Шкода Октавія А5. Тільки тепер уже експлуатаційні витрати скорочуються вдвічі завдяки різниці в ціні газу і бензину.

На фото ви бачите вже оновлений і повністю укомплектований автомобіль. А весь процес цей займає одну робочу зміну, провести який можна в будь-який день тижня, крім неділі.

Установлене ГБО на Skoda Octavia А5

З різноманітного асортименту виробників обладнання, для цього автомобіля вибраний оптимальний варіант на підставі його технічних характеристик. Попередня діагностика бензинового оснащення, бажання і бюджет замовника - фактори, що вплинули на вибір конкретної марки ГБО на Шкода Октавія А5.

Газовий балон на 54 л встановлений стандартно для подібних автомобілів - замість запаски в багажнику. Заправний пристрій розташували в правій частині заднього бампера. А в салоні про приналежність до сімейства економних автомобілів нагадує невеликий пульт управління системою, розташований зліва від рульової колонки.

І в кінці всього процесу переобладнання проводиться настройка ГБО на Шкода Октавія А5. Ці регулювальні процедури наші майстри виконують на спеціальному навантажувальному стенді, аналогів якому ви не знайдете на Україні.

Логічним підсумком нашої діяльності і взаємин з власником Skoda Octavia А5 є оформлення документації. Офіційне підтвердження переобладнання, гарантійні зобов'язання і вперед - насолоджуватися комфортом автомобіля і вартістю пересування в ньому.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...