BestSTO

Фото ГБО на Skoda Octavia 2.0 (Шкода Октавия 2.0)

ГБО на Skoda Octavia 2.0

Чеський автомобіль популярний серед наших автолюбителів не тільки завдяки практичною надійності, але і за їх широкий модельний ряд. На фото перед вами Шкода Октавія 2.0. Це авто можна охарактеризувати коротко - просто, якісно і лаконічно. Двигун не є «вибуховим», але відмінна сила витягує немаленьку машину в будь-яких ситуаціях.

Процес установки ГБО на Skoda Octavia 2.0

До всієї цієї практичності не вистачає тільки ГБО 4 покоління. Мабуть, також вирішив і власник автомобіля, звернувшись до нас на СТО.

Установка ГБО на Шкода Октавія 2.0 займає один день і включає в себе всі етапи, починаючи від перевірки базового технічного стану і закінчуючи оформленням документації на переобладнання. І в кінці робочого дня замовник отримує вже готовий до подальшої роботи автомобіль зі зниженням вартості експлуатації в два рази.

Установлене ГБО на Skoda Octavia 2.0

З урахуванням попередньої технічної діагностики бензинового обладнання, побажань замовника і його бюджету, підібраний комплект ГБО для Skoda Octavia 2.0. Форсунки, редуктор, блок керування - вся апаратура розміщена під капотом компактно і органічно.

Традиційно для седанів, хетчбеків і ліфтбек, газовий балон на 54 л помістили в нішу запасного колеса в багажник. А виносний заправний пристрій встановили в бампер. У салоні нагадує про «газифікованими» автомобіля лише невеликий пульт управління системою, що знаходиться зліва від рульової колонки.

Налаштування ГБО на Шкода Октавія 2.0 - це вже завершальний етап переобладнання, коли наші фахівці доводять роботу системи до інженерної досконалості. А підтвердженням цьому будуть гарантійні зобов'язання на три роки роботи обладнання без будь-яких проблем.

Отже, ГБО на Шкода Октавія 2.0 встановлено. Збережені всі показники потужності та динамічні характеристики двигуна. Майже забута вартість бензину. Залишається тільки побажати удачі власнику автомобіля.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...