BestSTO

Фото ГБО на Peugeot 2008 (Пежо 2008)

ГБО на Peugeot 2008

Нашу галерею робіт доповнив ще один «француз» - міні-кросовер з об'ємом 1,2. Витрата палива в міському циклі у нього порівняно невелика - 5-6 л., Але ці витрати на заправку можна вдвічі скоротити, встановивши гбо на Peugeot 2008. Зараз це особливо актуально, адже ціни на бензин не перестають рости і досягли позначки 30 грн / л.

Процес установки ГБО на Peugeot 2008

Клієнту був запропонований комплект гбо 4 покоління - OPTIMA NANO (електронний блок управління, редуктор, високошвидкісні форсунки і ін ..) від одного виробника. У блоці OPTIMA реалізована функція довприску бензину при великих навантаженнях, іншими словами, автомобіль не буде повністю переключатися на бензин, а лише його невеликі порції будуть подаватися разом з газовим паливом.

Установлене ГБО на Peugeot 2008

Установка ГБО на Пежо 2008 року була завершена в той же день, як прийняли його в роботу. Газовий балон на 43 літра встановили замість запаски. На одній з фото ви можете побачити кнопку (перемикач) в салоні, яка органічно вписалася в інтер'єр і має можливість настройки звукового сигналу або інтенсивності світіння при переході автомобіля на газ.

Важливим етапом переобладнання є налаштування гбо на Peugeot 2008, під час якого за допомогою спеціалізованого обладнання, налаштовується робота всієї системи. Якщо ви не хочете їздити на сервіс як «на роботу», довіряйте автомобіль тільки професіоналам.

По завершенню установки обладнання, власник отримав пакет документів для МРЕВ і гарантію на 36 місяців (без обмеження пробігу).

Мотор-Газ - ексклюзивний дистриб'ютор бренду ALEX в Україні. Співпраця з заводом безпосередньо захищає наших клієнтів на 100% від підробок, а нам дає можливість постійно навчатися і працювати за рекомендаціями виробника.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...