https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Фото ГБО на Mitsubishi Lancer 9 (Митсубиси Лансер IX)

ГБО на Mitsubishi Lancer 9

Представляємо вашій увазі процес переобладнання «японця» гольф-класу Мітсубісі Лансер IX. Простий і надійний автомобіль, не потребує особливого технічному уваги з боку господаря. Але ось досить дорогі запчастини на нього погіршують загальну ідилію. Тому ми, встановивши ГБО 4 покоління, внесли посильний внесок в подальше скорочення витрат на експлуатацію седана.

Процес установки ГБО на Mitsubishi Lancer 9

На фото ви бачите вже готовий до роботи на газу Mitsubishi Lancer 9 після технічного оновлення. Вся операція роботи «під ключ» зайняла один день. Наші фахівці зберегли автомобілю його динамічні характеристики і параметри споживання палива. А з огляду на вартість пропану, - витрати на пальне при цьому зменшилися вдвічі.

Установлене ГБО на Mitsubishi Lancer 9

Установка ГБО на Мітсубісі Лансер IX зроблена з урахуванням попередньої діагностики ДВС, його стану, а також побажань замовника і його передбачуваного бюджету на технічне переоснащення.

Як видно на фото - редуктор розмістили в стороні від двигуна, не захаращуючи силовий агрегат новим обладнанням і надаючи можливість зручного обслуговування. Газовий балон місткістю 42 л традиційно для седанів поміщений замість запаски в багажник. А заправний пристрій вивели в горловину бензобака, під лючок - зручна прихована компоновка, що оберігає від попадання бруду.

І завершальний відповідальний етап - налаштування ГБО на Мітсубісі Лансер IX. Важливість моменту полягає в точності регулювань для коректної роботи всієї системи в подальшому. Ця процедура проводиться на навантажувальному стенді, подібний якому ви не знайдете у наших конкурентів.

Отже, ГБО на Мітсубісі Лансер IX встановлено з урахуванням всіх запитів екологічної та технічної безпеки, що не потребує втручання в роботу системи власника автомобіля. А приємним доповненням будуть ще й наші гарантії на 3 роки без лімітів на пробіг.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...