BestSTO

Фото ГБО на Mercedes-Benz CL 550 (Мерседес-Бенц CЛ 550)

ГБО на Mercedes-benz CL 550

Автомобіль люкс-класу Mercedes-Benz CL 550 увібрав в себе кращі риси попередників і порадував шанувальників даної марки численними технічними нововведеннями. Сучасна електроніка миттєво підлаштовується під потреби водія і ситуацію на дорозі, роблячи водіння ще більш комфортним і безпечним.

Процес встановлення ГБО на Mercedes-Benz CL 550

У стилі кращих традицій автомобілі даного класу оснащуються потужними двигунами, і Мерседес-Бенц СЛ 550 не виняток. 5,5 «кубиків» під капотом вимагають 18,1 л бензину на 100 км в місті. ГБО 4 покоління допоможе скоротити дану цифру вдвічі. Все, що для цього потрібно - витратити один день, відвідати СТО «Мотор-Газ», а потім насолоджуватися економічною їздою.

Установлене ГБО на Mercedes-Benz CL 550

В даному випадку при монтажі ГБО на Mercedes-Benz CL 550 водій підібрав комплектацію обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Від дорогих елітних систем вона відрізняється меншим запасом продуктивності елементів, але по надійності ні в чому їм не поступається. Така система вимагає більш частого проходження ТО. В іншому особливих відмінностей ви не знайдете.

Установка ГБО Mercedes-Benz CL 550 була виконана з використанням литовської електроніки Tamona, італійського редуктора Romano і польських форсунок Barracuda. Всі елементи системи добре пристосовані для функціонування під одним капотом. Газовий балон на 67 л на місці запасного колеса і заправний пристрій в лючке бензобака розміщені відповідно до побажань водія (див. Фото).

Для отримання максимально ефективних параметрів роботи обладнання обов'язково проводиться точна настройка ГБО на Mercedes-Benz CL 550. Вона дозволяє домогтися найкращого балансу між витрат газового палива і динамічними характеристиками двигуна.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...