BestSTO

Фото ГБО на Lexus LX570 (Лексус ЛХ 570)

ГБО на Lexus LX570

Lexus LX 570 - третє покоління серії елітних позашляховиків, що не уступає по своїх попередників за розкішшю, комфортабельності і безпеки. Тут кожна дрібниця влаштована таким чином, що хочеться залишатися всередині автомобіля якомога довше.

Процес встановлення ГБО на Lexus LX 570

Як і слід було очікувати, під капотом цього красеня знаходиться двигун об'ємом 5,7 л на 367 к.с., що забезпечує розгін до сотні за 7,5 с. Але і плата за таке задоволення чимала - 14,8 л бензину на 100 км тільки в змішаному циклі. Чи є шанс скоротити витрати на утримання Лексус ЛХ 570? Безумовно. Звертайтеся на СТО «Motor-Gas», ми переобладнали ваше авто сучасним ГБО 4 покоління.

Установлене ГБО на Lexus LX 570

Установка ГБО Lexus LX 570 - справа дуже відповідальна, адже від якості робіт фахівців безпосередньо залежить ефективність роботи газового обладнання та його економічність. Тому ми дуже ретельно підбираємо комплектуючі, відповідні технічним параметрам авто, пропонуємо власнику кілька варіантів систем, обговорюємо з ним технічні нюанси монтажу та експлуатації.

При монтажі ГБО на Lexus LX 570 (див. Добірку фото) ми використовували голландський комплект преміум-класу Prins VSI. У даній моделі запасне колесо розташоване під днищем кузова - клієнт вирішив розмістити газовий балон об'ємом 92 л на цьому місці, щоб не захаращувати корисний простір багажника. Заправний пристрій винесено під бампер і закрито спеціальною заглушкою.

Вся процедура по установці газового обладнання зайняла один робочий день. Завершенням наших робіт стала настройка ГБО на Lexus LX 570. В результаті водій отримав надійну систему, що споживає в два рази менше палива, з динамічними характеристиками, що не поступаються заводським бензиновим налаштувань двигуна.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...