https://www.traditionrolex.com/46
BestSTO

Фото ГБО на Lexus ES 350 (Лексус ЕС 350)

ГБО на Lexus ES 350

Хоча автомобіль Lexus ES 350 і вважається одним з найбільш доступних в своєму класі, в ньому кожна деталь підпорядкована тому, щоб водій і пасажири відчували себе обраними. Розкішна обробка просторого і безшумного салону, інноваційне обладнання, максимальний рівень безпеки - мало знайдеться водіїв, які здатні від усього цього відмовитися.

Процес встановлення ГБО на Lexus ES 350

Виробникові вдалося домогтися надзвичайно низької витрати палива - двигун Лексус ЄС 350 об'ємом 3,5 л споживає 13,4 л бензину на 100 км в умовах мегаполісу. З метою оптимізації витрат на утримання свого авто нам дуже часто звертаються власники елітних транспортних засобів з проханням встановити ГБО 4 покоління, ніж ми з успіхом займаємося протягом більше 10 років.

Установлене ГБО на Lexus ES 350

При підборі комплектації ГБО на Lexus ES 350 2008 р.в. ні майстра, ні клієнт особливо не роздумували. Логічно припустити, що для автомобіля преміум-класу необхідно газове обладнання під стать. Тому наш вибір припав на елітний голландський комплект Prins VSI. Всі його елементи повністю підібрані виробником, а параметри системи відомі заздалегідь.

Установка ГБО Lexus ES 350 від Prins - це 200% гарантії ефективної безвідмовної роботи обладнання протягом тривалого періоду. Перед монтажем ми також узгодили з клієнтом ряд моментів, що впливають на зручність використання системи. Було вирішено, що газовий балон на 54 л найкраще поставити на місце запасного колеса, а заправний пристрій вивести в люк бензобака.

Монтаж і настройка ГБО на Lexus ES 350 були проведені у відповідності з усіма рекомендаціями компанії-виробника. На всі роботи у наших фахівців пішов один робочий день. Як ви бачите на фото, презентабельний вигляд автомобіля від усього цього ніяк не постраждав, зате власник отримав сучасну економічну альтернативу бензину.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
https://www.traditionrolex.com/46
Завантаження...