BestSTO

Фото ГБО на Kia Ceed (Киа Сид)

ГБО на Kia Ceed

Елегантний хетчбек Kia Ceed, ідеально «заточений» під смаки і переваги європейців, без зусиль придбав безліч шанувальників і в нашій країні. Продуманий до дрібниць інтер'єр, різноманітне електронне обладнання, плавний хід - їзда в цьому автомобілі доставляє задоволення і водієві, і пасажирам.

Процес встановлення ГБО на Kia Ceed

Кіа Сід споживає в умовах міста 8,8 л бензину на 100 км - цілком економічний рівень витрати палива для двигуна об'ємом 1,6 л. Але чому б не знизити цю планку вдвічі?

Це ж дуже легко - витратьте всього один день, зверніться на СТО «Мотор-Газ» і переобладнайте своє авто ГБО 4 покоління, як це зробив наш клієнт. Що з цього вийшло? Подивіться на ці фото.

Установлене ГБО на Kia Ceed

Установка ГБО Kia Ceed - справа дуже відповідальна і непроста, тому що ефективне обладнання підбирається один раз і на все життя. Тому перед монтажем наші майстри завжди розмовляють з клієнтом, обов'язково пропонують йому кілька варіантів систем різних виробників і різної вартості.

Вартість ГБО на Kia Ceed буде залежати від декількох факторів - виробника обладнання, технічних параметрів самого автомобіля, готовий це комплект або «солянка» з самостійно підібраних монтажником елементів. На нашому СТО все комплектуючі відрізняються високою якістю і надійністю, а у найдорожчих систем плюс до цього великий запас продуктивності.

На прохання клієнта ми розмістили газовий балон на місці запасного колеса, а заправний пристрій вивели під бампер. Естетично автомобіль від цих нововведень ніяк не постраждав. Налаштування ГБО на Kia Ceed, виконана на професійному обладнанні, допомогла нам створити без перебільшення досконалу систему, витрати мінімум палива з усіх можливих варіантів.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...