BestSTO

Фото ГБО на Jeep Grand Cherokee (Джип Гранд Чероки)

ГБО на Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee - вельми вдала модель легендарного позашляховика. Цей автомобіль - втілення елегантності, простору, комфорту. Він відмінно поводиться на дорозі і по праву заслужив високу популярність в своєму сегменті.

Процес встановлення ГБО на Jeep Grand Cherokee

Як і всі автомобілі з великим об'ємом двигуна, Джип Гранд Черокі споживає чимало.

В даному світлі монтаж ГБО 4 покоління на дану марку авто набуває особливої актуальності. Секрет простий - чим вище витрата бензину, тим швидше окупиться вартість встановлення газового обладнання. Переконатися в цьому легко - скористайтеся калькулятором ГБО на нашому сайті.

Установлене ГБО на Jeep Grand Cherokee

За погодженням з клієнтом ми розмістили газовий балон об'ємом 92 л під днищем кузова. Місця там предостатньо, а завдяки високому кліренсу позашляховика ймовірність безпосереднього контакту балона з дорожнім покриттям вкрай мала.

Що ж стосується комплектації ГБО на Jeep Grand Cherokee, то тут ні наші майстри, ні автовласник особливо не роздумували. З огляду на технічні характеристики і елітний статус авто, найкращим вибором стала голландська система преміум-класу Prins VSI.

Установка ГБО Jeep Grand Cherokee з такою комплектацією дасть автовласникові все, що потрібно - високу продуктивність, яка значно перекриває можливості двигуна, надійність системи, більш тривалий у порівнянні з конкурентами термін міжремонтної експлуатації. Технічне обслуговування такого обладнання обійдеться дорожче, але ці витрати - не просто переплата за бренд.

Наостанок хочемо особливо відзначити такий момент, як настройка ГБО на Jeep Grand Cherokee. Без неї монтаж комплекту перетворюється в чергову дорогу іграшку. Якщо ж ви хочете скористатися можливостями системи по максимуму, звертайтеся до нас. Наш автосервіс оснащений для цього повним набором сучасного обладнання.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...