BestSTO

Фото ГБО на Infiniti G25 (Инфинити Ж25)

ГБО на Infiniti G25

Спортивний седан вищого класу Infiniti G25 - це автомобіль з власним стилем і неповторним характером. Відмінна керованість, найвищий рівень безпеки, шикарна обробка, комфорт в кожній дрібниці - все це дозволяє йому триматися в своєму сегменті.

Процес встановлення ГБО на Infiniti G25

На тлі вартості такого автомобіля його утримання обійдеться у відносно невелику суму. Однак, що заважає оптимізувати витрати і вдвічі скоротити рахунки за паливо? Все, що для цього потрібно - приїхати на СТО «Motor-Gas» і переобладнати Інфініті Ж25 системою ГБО 4 покоління.

Установлене ГБО на Infiniti G25

На цих фото ви бачите ГБО на Infiniti G25 2010 р.в. з двигуном об'ємом 2,5 л, який споживає 13,8 л бензину на 100 км у міському циклі. Перед монтажем устаткування наші майстри обговорили з автовласником всі моменти щодо встановлення та експлуатації системи. Було вирішено використовувати 54-літровий газовий балон, а заправний пристрій вивести в люк бензобака.

Що стосується вибору обладнання, то з декількох запропонованих варіантів водій зупинився на комплектуючих середньої цінової категорії - газовому комп'ютері Tamona (Литва), газовому редукторі Zavoli (Італія) і газових форсунках Barracuda (Польща).

Установка ГБО Infiniti G25 з «інтернаціоналу» комплектуючих ніяк не відобразиться на якості роботи системи - елементи всіх компаній чудово адаптовані під спільну роботу.

Набагато більш значима в даному випадку настройка ГБО на Infiniti G25. Від неї безпосередньо залежить фактичні витрати палива і збереження динаміки двигуна як мінімум на рівні заводських налаштувань, розрахованих на бензин. Для налагодження системи ми використовуємо професійне обладнання. Виконання всіх операцій займає 1 робочий день, а результатом ви користуєтеся постійно, поки автомобіль на ходу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...