BestSTO

Фото ГБО на Hyundai ix35 (Хюндай икс 35)

ГБО на Hyundai ix35

Від неймовірно стильного паркетного позашляховика Hyundai IX35 неможливо відірвати погляд. Його динамічний спортивний вигляд в поєднанні з елегантною ергономічністю салону і багатою комплектацією - того ж за дуже розумну ціну - роблять цю марку авто вельми гідним конкурентом в цьому сегменті ринку.

Процес встановлення ГБО на Hyundai IX35

Корейські інженери попрацювали на славу, тому до маси достоїнств Хюндай Ікс 35 можна сміливо приплюсувати економічність - двигун об'ємом 2 л споживає в міському циклі 9,8 л бензину на 100 км. А як ви дивитеся на те, щоб отримати комфортабельність, стильність, безпеку і ще більшу економічність в одному флаконі? Вам на допомогу прийде ГБО 4 покоління.

Установлене ГБО на Hyundai IX35

На цих фото ви бачите ГБО на Hyundai IX35, яке фахівці «Motor-Gas» встановили всього за один робочий день одному з клієнтів. За бажанням водія газовий балон на 72 л розміщений на місці запасного колеса, що дозволило повністю зберегти корисний простір багажного відділення. Проблему відсутності запаски можна вирішити кількома способами - обговоріть цей момент з нашими майстрами.

Що стосується вибору обладнання, то установка ГБО Hyundai IX35 з використанням елітного комплекту Prins VSI невипадкова. Продукція цієї голландської компанії відрізняється високою якістю і повністю відповідає концепції автомобіля. Продуктивність всіх елементів закладена з великим запасом, в результаті чого надійність і термін експлуатації ГБО поза конкуренцією.

Налаштування ГБО на Hyundai IX35 на сучасному високоточному обладнанні - це гідне завершення монтажних робіт. Сучасне оснащення автосервісу «Motor-Gas» в поєднанні з величезним досвідом наших майстрів дозволяють домогтися максимально ефективних параметрів роботи будь-якої системи.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...