BestSTO

Фото ГБО на Hyundai Coupe (Хюндай Купе)

ГБО на Hyundai Coupe

Hyundai Coupe приніс корейському автоконцерну справжній успіх. Цей спортивний автомобіль з ефектною зовнішністю мало кого залишить байдужим. Прекрасні ходові якості в поєднанні з високою безпекою дозволяють йому гідно конкурувати в своєму сегменті.

Процес встановлення ГБО на Hyundai Coupe

Двигун Хюндай Купе об'ємом 2 л споживає 11,4 л бензину в міському циклі. Якщо ви хочете вдвічі скоротити витрати на паливо без шкоди динамічних параметрів двигуна, ласкаво просимо на СТО «Мотор-Газ». Всього за один день наша команда встановить на автомобіль ГБО 4 покоління, і перед вами відкриються нові фінансові горизонти.

Установлене ГБО на Hyundai Coupe

На цій добірці фото ви бачите ГБО на Hyundai Coupe 2005 р.в. Компактний газовий балон об'ємом 43 л повністю зайняв місце запасного колеса і не «з'їв» корисний простір багажного відділення.

На прохання клієнта ми вивели заправний пристрій в люк бензобака. Така конструкція повністю відповідає вимогам комфорту та безпеки, тому що при заправці балона газом залишки палива з вельми неприємним одорантом не потрапляють в салон авто.

З декількох запропонованих варіантів клієнт вибрав готовий комплект Prins VSI Silver Line від визнаного світового лідера з виробництва елітного ГБО. У новій лінійці продукції Silver Line голландці використовують газові форсунки і редуктор з меншою продуктивністю - в інших лінійках ці комплектуючі закладені з величезним запасом. Це дозволило знизити ціну на систему без шкоди її якості.

Установка ГБО Hyundai Coupe включає докладну перевірку поточного технічного стану автомобіля і власне монтажні роботи, виконані за всіма рекомендаціями компанії-виробника.

Налаштування ГБО на Hyundai Coupe - заключний етап монтажних робіт, що дозволяє в процесі експлуатації повністю задіяти всі резерви, закладені виробником.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...