BestSTO

Фото ГБО на Honda CR-V (Хонда Црв)

ГБО на Honda CR-V

Позашляховик Honda CR-V спочатку був спроектований для американського ринку, проте де-факто почав користуватися активним попитом на обох континентах. Його солідний і одночасно агресивний дизайн, комфортабельність і надійність вже встигли оцінити безліч водіїв.

Процес встановлення ГБО на Honda CR-V

Як завжди, японці приділяють пильну увагу економічності, тому двигуну Хонда ЦРВ об'ємом 2,0 л для їзди в місті потрібно 10,5 л бензину на 100 км. Для водіїв, які готові розглядати більш дешеві альтернативні варіанти, СТО «Motor-Gas» пропонує повний комплекс послуг з монтажу, обслуговуванню і ремонту ГБО 4 покоління.

Якщо ви вважаєте, що переклад авто на газове паливо серйозно зашкодить вашому іміджу заможної людини, ми не станемо вас переконувати. Якщо ж ви вважаєте, що людина, яка заробляє вище середнього рівня, не повинен смітити грошима направо і наліво, пропонуємо вам ознайомитися з фото ГБО на Honda CR-V. Що будете робити далі - вирішувати вам.

Установлене ГБО на Honda CR-V

З декількох варіантів систем ГБО, запропонованих нашими майстрами, автовласник вибрав готовий комплект голландського газового обладнання Prins VSI. Відмітна особливість цієї системи преміум-класу в тому, що всі її параметри відомі заздалегідь, тому що елементи вже підібрані виробником.

На прохання клієнта ми встановили газовий балон замість запасного колеса, а заправний пристрій вивели під бампер авто. Така конструкція не «з'їла» корисний простір багажника і не відбилася на екстер'єрі транспортного засобу. Налаштування ГБО на Honda CR-V на мощностном стенді зробила систему максимально ефективною, її ресурси використовуються в повній мірі.

Установка ГБО Honda CR-V під брендом Prins обійшлася власнику приблизно в 2 рази дорожче бюджетних систем, зате гарантія надійності тепер становить 200%. За умови дотримання умов обслуговування та експлуатації, звичайно.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...