BestSTO

Фото ГБО на Ford Focus (Форд Фокус)

ГБО на Ford Focus

Ford Focus став одним з американських автомобілів, які підкорили весь світ. Зараз це одне з найпопулярніших авто в Європі. Різноманітні модифікації в поєднанні з надійністю і безпекою за прийнятною ціною гідно оцінили безліч водіїв.

Процес встановлення ГБО на Ford Focus

Форд Фокус досить економічний, проте поки водій викладає гроші на паливо, немає межі досконалості. На СТО «Motor-Gas» досить часто звертаються водії даної марки авто з проханням встановити ГБО 4 покоління. На цій добірці фото ви бачите ФФ III покоління 2011 р.в. з двигуном об'ємом 1,6 л.

Установлене ГБО на Ford Focus

Установка ГБО Ford Focus зайняла у наших майстрів один робочий день. Перед монтажем ми обговорили з водієм всі моменти і підібрали комплектацію обладнання, відповідає технічним параметрам даного автомобіля і фінансовим можливостям власника.

За бажанням клієнта газовий балон був розміщений на місці запасного колеса. Виносний заправний пристрій, врізане в бампер і закрите спеціальною заглушкою, досить добре помітно на білому тлі фарбування. Але конструкція системи ГБО на Ford Focus настільки добре продумана, що цей елемент абсолютно не псує зовнішній вигляд автомобіля.

Налаштування ГБО на Ford Focus - обов'язковий етап робіт - була проведена на спеціальному навантажувальному стенді.

Це сучасне професійне обладнання вважається найбільш ефективним методом налагодження системи, воно дозволяє мінімізувати витрату газового палива при різних оборотах двигуна як мінімум без погіршення його «рідний» бензинової динаміки.

Таким чином, мінімум часу - і комфортна економічна їзда на газовому паливі вам забезпечена. Ще один приємний бонус, який отримав автовласник - 3 роки гарантії без обмеження пробігу на встановлену систему.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...