BestSTO

Фото ГБО на Daewoo Lanos (Дэу Ланос)

ГБО на Daewoo Lanos

Немає потреби говорити про те, що установка ГБО Daewoo Lanos на СТО «Мотор-Газ» таке ж часте явище, як і присутність цього автомобільчика на українських дорогах. У цій збірці представлені фото перших хвилин «газової життя» одного з наших численних «пацієнтів» з двигуном 1,5 л.

Процес встановлення ГБО на Daewoo Lanos

Майже за 20 років історії продажів Daewoo Lanos здійснив тріумфальне сходження до вершин автомобільного Олімпу.

За ці роки він став істинно народним автомобілем, що увібрали в себе кращі якості і традиції виробників всіх часів - хороші ходові характеристики, економічність, цікавий дизайн, комфорт, демократичну ціну.

Установлене ГБО на Daewoo Lanos

На такий популярний автомобіль, як Деу Ланос, можна підібрати безліч варіантів комплектуючих ГБО 4 покоління. Ми зупинилися на недорогий популярної системі з перевірених елементів різних виробників. Домогтися максимально ефективної взаємодії компонентів один з одним дозволяє точне налаштування ГБО на Daewoo Lanos на навантажувальному стенді.

Литовський газовий комп'ютер Tamona - ідеальне рішення для водіїв, які бажають мати надійне ГБО на Daewoo Lanos без переплати за ім'я. Цей пристрій відрізняється простотою в обслуговуванні і експлуатації.

Газовий редуктор Shark і газові форсунки Barracuda від польської компанії Alex відрізняються невисокою ціною, за якістю не поступаються обладнання преміум-класу. Серед безлічі переваг даних елементів слід особливо відзначити їх стабільну продуктивність при широкому діапазоні температур, що дуже актуально для нашого клімату.

Газовий балон на 42 л на місці запасного колеса не «з'їв» корисний простір багажника. Заправний пристрій ми вивели в люк бензобака - в даному місці воно надійно захищене від вологи і бруду, а при заправці автомобіля залишки газу не потрапляють в салон.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...