BestSTO

Фото ГБО на Chevrolet Aveo New (Шевроле Авео)

ГБО на Chevrolet Aveo New

Пропонуємо вашій увазі ще одну добірку фото ГБО на Chevrolet Aveo. Як ми вже згадували, для автомобіля даної марки можна підібрати масу варіантів комплектації устаткування з урахуванням технічних параметрів Шевроле Авео і фінансових можливостей автовласника.

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Aveo

Якщо в попередньому випадку власник «виступив» чітко по італійському обладнанню, то тут представлений «інтернаціонал» від виробників різних країн. Однак це ніяк не впливає на підсумковий результат - всі елементи системи добре пристосовані один до одного, і ГБО 4 покоління відмінно справляється зі своїми функціями.

Установлене ГБО на Chevrolet Aveo

Для даного автомобіля були підібрані наступні комплектуючі:

  • литовська електроніка Tamona TG Stream - ідеальне рішення для водіїв, які не ставлять на перше місце престижність бренду, а хочуть отримати хороше обладнання за прийнятну ціну;
  • газові форсунки Barracuda і газовий редуктор Shark - це обладнання польської компанії Alex сумісно з електронікою найбільш поширених виробників ГБО. Демократична ціна на дані продукти допомагає мінімізувати бюджет по переобладнанню Chevrolet Aveo без шкоди для якості системи.

За бажанням водія газовий балон на 42 л розміщений на місці запасного колеса, його обсяг можна порівняти з об'ємом бензобака, тому водій буде заправлятися в звичному для себе режимі. ВЗП винесено під бампер - це розташування повністю відповідає вимогам ГОСТу.

Налаштування ГБО Chevrolet Aveo, проведена на професійному потужностному стенді, дозволяє домогтися оптимальних параметрів роботи обладнання в різних умовах. На сьогоднішній день цей спосіб налагодження визнаний найбільш ефективним.

Установка ГБО Chevrolet Aveo «під ключ» зайняла у майстрів «Motor-Gas» всього лише один день. Зате власник авто отримав можливість насолоджуватися усіма плюсами їзди на газі, поки він буде використовувати даний автомобіль.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...