BestSTO

Фото ГБО на BMW X5 E53 (БМВ икс 5)

ГБО на BMW X5 E53

Даний позашляховик класу «люкс» вже встиг стати легендою в автомобільному світі, він не потребує особливого представлення. А для нас, фахівців компанії «Мотор-Газ», це ще одне свідчення того, що шанувальників ГБО 4 покоління можна знайти серед автовласників різного достатку.

Процес встановлення ГБО на BMW X5 E53

Для особливих автомобілів потрібно особливе устаткування. Ми відразу порекомендували голландський комплект Prins VSI від світового лідера систем преміум-класу. Всі комплектуючі вже підібрані виробником, а властивості системи заздалегідь відомі. Таке ГБО ідеально сумісне з вузлами і механізмами BMW X5 E53 і додатково підкреслює високий статус власника.

Установлене ГБО на BMW X5 E53

На фото ви можете побачити результати праці наших фахівців. За бажанням автовласника ми помістили газовий балон на місце запасного колеса, а заправний пристрій вивели в люк бензобака. В результаті зовнішній вигляд БМВ ікс 5 абсолютно не змінився, а корисний простір багажника залишилося колишнім.

Установка ГБО BMW X5 E53 зайняла всього один день, за який були виконані наступні роботи:

  • перевірка технічного стану автомобіля може бути застосовано до роботи ГБО - це тестування носить профілактичний характер і дозволяє уникнути подальших збоїв в роботі обладнання;
  • монтаж комплекту на позашляховик;
  • налаштування ГБО на BMW X5 E53 на потужностному стенді - унікальному обладнанні, що дозволяє найкращим чином задіяти резерви двигуна автомобіля при їзді на газовому паливі.

Хочете елітне ГБО на BMW X5 E53? Звертайтеся до професійного установника - СТО «Motor-Gas». Ми запропонуємо вам декілька варіантів систем, виходячи з технічних параметрів автомобіля та поточного стану транспортного засобу. Працюємо тільки з сертифікованим обладнанням відомих європейських виробників.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...