BestSTO

Фото ГБО на Audi Q7 4.2 (Ауди Кью 7)

ГБО на Audi Q7 4.2

Послуга з установки газобалонного устаткування користується останнім часом неймовірним попитом. Це й не дивно, з огляду на різке зростання ціни на бензин і такі переваги газу, як ціна, більш м'який вплив на двигун і екологічність.

Процес встановлення ГБО на Audi Q7 4.2

Послуга з установки газобалонного устаткування користується останнім часом неймовірним попитом. Це й не дивно, з огляду на різке зростання ціни на бензин і такі переваги газу, як ціна, більш м'який вплив на двигун і екологічність.

Серед інших систем сьогодні найбільш популярно ГБО 4 покоління, так як саме воно краще інших відповідає вимогам до якості і надійності, а також має цілком демократичну ціну.

Фахівці компанії Motor-Gas переобладнали вже кілька сотень машин, серед них було встановлено і ГБО на Audi Q7 4.2.

Власник даного автомобіля довірив вибір комплекту газобалонного обладнання майстрам нашої компанії. Після детального огляду технічного стану машини, знайомства з її індивідуальними нюансами, а також з огляду на бюджет господаря транспортного засобу, наші фахівці прийшли до висновку, що оптимальним вибором буде установка ГБО на Audi Q7 4.2 від компанії Stag.

Газові встановлення польської компанії Stag цінуються в Європі за свою бездоганну надійність і довговічність. Також приємним бонусом є наявність російськомовного меню для їх налаштування.

Установлене ГБО на Ауди Кью 7 4.2

Весь процес переобладнання автомобіля зайняв всього 1 день. Газовий балон був встановлений в багажному відділенні за бажанням власника, а виносний заправний пристрій змонтовано в лючку бензобака. Результат роботи можна подивитися на фото.

Після встановлення була проведена тонке налаштування ГБО на Ауді Кью 7 4.2. Тонке налаштування необхідне для того, щоб максимально адаптувати ГБО під конкретний автомобіль, знизити витрату газу і мінімізувати втрату потужності. Вона проводиться на спеціальному обладнанні - динамометричному стенді, яке є на озброєнні у окремих груп.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 15 500 переобладнаних авто за 15 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...