Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. Технічний семінар по системам ГБО Optima (Білосток, 24.03.2017г.)
BestSTO

Технічний семінар по системам ГБО Optima (Білосток, 24.03.2017г.)

День почався з двох екскурсій на заводи з виробництва та збору газобалонних систем, під час яких, учасникам показували і розповіли етапи створення газової апаратури. Для виробництва були куплені самі високоточні верстати японського виробництва, які за своїми характеристиками і точності обробки перевершують аналогічне обладнання серед всіх конкурентів. Варто відзначити сучасність і автоматизацію більшості процесів, які значно знижують відсоток рекламацій. По закінченню екскурсії відбулася не велика прогулянка по місту.

Презентація систем Optima NANO та Optima EXPERT пройшла у другій половині дня. Саад Ткаченко, технічний директор MOTOR GAS, спільно з представниками Alex - докладно розповіли про комплектах, розібрали програму для настройки і відповідали на запитання учасників.

По закінченню лекції, керівництво компанії Alex відзначили Романа Матвєєва (директор MOTOR GAS) і Саада Ткаченко іменними нагородами за внесок в розвиток польського бренду в Україні. А співробітники MOTOR GAS, в свою чергу, вручили Роману і Сааду нагороди «Кращий керівник в створенні стабільної та надійної компанії» і «Кращий спеціаліст по встановленню та налагодженню ГБО».

У зв'язку з тим, що у багатьох наших колег, з різних причин, не вдалося цього разу поїхати з нами на навчання, оголошуємо про новий набір на поїздку у вересні 2017 р. Всім бажаючим, рекомендуємо, заздалегідь подбати про необхідні документи для поїздки в Польщу. Записатися, задати питання, отримати консультацію Ви можете у наших менеджерів відділу продажів за телефонами: (099) 217-72-91 и ‎‎‎‎‎‎‎(068) 710-05-67. ГАЛЕРЕЯ:
1 из 46
Завантаження...