Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Camry (Тойота Камри) 40

Процес встановлення ГБО на Toyota Camry 40

Сьогодні ми встановлюємо ГБО 4 покоління на солідний седан бізнес-класу Тойота Камрі 40. Цей автомобіль має на увазі комфорт, престиж і респектабельність. Тому численне сімейство Камрі неймовірно популярно серед небідного населення пострадянського простору.

Але, навіть багаті люди в більшості своїй вважають за краще не викидати гроші на вітер, отже, і установка ГБО на Тойота Камрі буде завжди користуватися попитом. На фото автомобіль вже переобладнаний і готовий до експлуатації на альтернативному паливі. А весь процес зміни конструкції займає один день.

Установлене ГБО на Toyota Camry 40

Як ви розумієте, заможні клієнти вважають за краще встановлювати найкраще з того, що є. Наш випадок не виняток: з урахуванням технічних параметрів автомобіля, стану бензинового оснащення і побажань замовника, вибрали комплект голландського виробника Prins VSI. На сьогоднішній день кращого просто не існує.

Тороїдальний газовий балон встановили замість запасного колеса в багажному відділенні. А заправний пристрій, як бачите, вивели в люк бензобака. Це ідеальний варіант для збереження практичності (не влучає бруд, пил) і екстер'єру автомобіля. У салоні ж Toyota Camry 40 можна побачити невеликий пульт управління біля важеля автоматичної коробки передач.

Після монтажних робіт виконується настройка ГБО на Тойота Камрі. Ця процедура дозволяє зафіксувати і відрегулювати оптимальні режими функціонування всієї системи.

Таким чином, результати наших зусиль перед вами - ГБО на Тойота Камрі встановлено, відрегульовано і оформлено документально. І останній «штрих» - гарантійні зобов'язання від СТО «Мотор Газ» на три роки експлуатації обладнання без будь-яких проблем.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО