Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Range Rover Supercharged (Рендж Ровер Суперчардж)

Процес установки ГБО на Range Rover Supercharged

Навіть суперзарядженого і супердорогі автомобілі стають клієнтами нашої компанії. Ви бачите на фото один з найпотужніших представників англійської сімейства позашляховиків - Рендж Ровер Суперчардж. Автомобіль з 4.2 літровим двигуном і потужністю 390 л. с. як голодне тварина - апетит просто ненаситний. І ніякі технології майбутнього, тут застосовуються, не здатні змінити закони фізики.

Витрата по місту від 20 до 30 л / 100 км. Звичайно, власники подібних «монстрів» усвідомлюють дорожнечу їх експлуатації, але і з часом приходить розуміння, що попри все можна витрати зменшити вдвічі. Установка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж - це гарантований варіант економії такого плану.

Весь процес переобладнання і монтажу ГБО 4 покоління займає один день. І всупереч дилетантським суджень про втрату потужності при переході на газ, півтисячі коней залишаються там же, під капотом, а динаміка «газифікованого» Range Rover Supercharged просто вражає.

Установлене ГБО на Range Rover Supercharged

Автомобіль забезпечили голландським газовим обладнанням Prins VSI. Високотехнологічна апаратура з успіхом працює навіть з такими неординарними і надпотужними двигунами. Це найкраще, що є на сьогоднішній день з пропонованого в світі газобалонного обладнання.

Розуміючи ненажерливість статусного позашляховика, циліндричний газовий балон встановили в багажнику на 100 л. Такого обсягу вистачить надовго навіть для цього представницького всюдихода.

Підсумком всього процесу переобладнання є настройка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж. Регулювальні процедури проводяться на навантажувальному стенді, який так само унікальний серед сервисменов ГБО, як і Рендж в загальному потоці автомобілів.

Як бачите, навіть заможні автолюбителі іноді вміють скорочувати свої витрати. Наочний приклад перед вами - встановлене ГБО на Рендж Ровер Суперчардж.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО