Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Peugeot 2008 (Пежо 2008)

Процес установки ГБО на Peugeot 2008

Нашу галерею робіт доповнив ще один «француз» - міні-кросовер з об'ємом 1,2. Витрата палива в міському циклі у нього порівняно невелика - 5-6 л., Але ці витрати на заправку можна вдвічі скоротити, встановивши гбо на Peugeot 2008. Зараз це особливо актуально, адже ціни на бензин не перестають рости і досягли позначки 30 грн / л.

Клієнту був запропонований комплект гбо 4 покоління - OPTIMA NANO (електронний блок управління, редуктор, високошвидкісні форсунки і ін ..) від одного виробника. У блоці OPTIMA реалізована функція довприску бензину при великих навантаженнях, іншими словами, автомобіль не буде повністю переключатися на бензин, а лише його невеликі порції будуть подаватися разом з газовим паливом.

Установлене ГБО на Peugeot 2008

Установка ГБО на Пежо 2008 року була завершена в той же день, як прийняли його в роботу. Газовий балон на 43 літра встановили замість запаски. На одній з фото ви можете побачити кнопку (перемикач) в салоні, яка органічно вписалася в інтер'єр і має можливість настройки звукового сигналу або інтенсивності світіння при переході автомобіля на газ.

Важливим етапом переобладнання є налаштування гбо на Peugeot 2008, під час якого за допомогою спеціалізованого обладнання, налаштовується робота всієї системи. Якщо ви не хочете їздити на сервіс як «на роботу», довіряйте автомобіль тільки професіоналам.

По завершенню установки обладнання, власник отримав пакет документів для МРЕВ і гарантію на 36 місяців (без обмеження пробігу).

Мотор-Газ - ексклюзивний дистриб'ютор бренду ALEX в Україні. Співпраця з заводом безпосередньо захищає наших клієнтів на 100% від підробок, а нам дає можливість постійно навчатися і працювати за рекомендаціями виробника.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО