Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mercedes Benz GLK (Мерседес Бенц GLK)

Процес установки ГБО на Mercedes-benz GLK

Коли їздиш на автомобілі багато і часто, то рано чи пізно закрадається думка про раціональність використання коштів на його заправку. Це не залежить від класу та вартості автомобіля. На фото ви бачите приклад роботи наших фахівців - гбо на Mercedes-benz GLK. Багато автовласників вже переобладнали під газ свої машини, але є і противники установки газового обладнання. Як показує практика, найчастіше, це люди, яким в минулому не пощастило з монтажником або вони знають про гбо 4 покоління з розповідей знайомих.

Встановлене ГБО на Mercedes-benz GLK

Майстри нашої компанії щорічно проходять профільне навчання і підвищують кваліфікацію на заводах, де виробляють сучасну газову апаратуру. Тому знають, як правильно підібрати обладнання і провести монтаж, таким чином, щоб не нашкодити автомобілю. Свою кваліфікацію ми підтверджуємо гарантією на 3 роки без обмеження пробігу.

Установка ГБО на Mercedes-benz GLK зайняла 1 день. Виходячи з побажань власника і характеристик автомобіля, встановили електронний блок управління A.E.B. ALEX. Завдяки йому, при високих оборотах машина не буде перемикатися повністю на бензин, а будуть додаватися його невеликі порції разом з газовим паливом.

Балон на 45 літрів розмістили в ніші під запасне колесо.

Після точного налаштування гбо на Мерседес-бенц ЖЛК був проведений інструктаж власника і передача документів для реєстрації газу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО