Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Infiniti QX 56 NEW (Инфинити QX 56 NEW)

Процес встановлення ГБО на Infiniti QX 56 NEW

На мотори з безпосереднім уприскуванням не можна встановити універсальне гбо 4 покоління. Для таких моторів існують спеціальні комплекти, для конкретного мотора. Після переобладнання, автомобіль з безпосереднім уприскуванням, працює одночасно на двох видах палива (80% газ / 20% бензин), що істотно знижує витрати власника на заправку.

Для автомобіля, який ви бачите на фото, комплект газобалонного обладнання існує тільки у компанії АС (Польща, STAG). Монтаж і настройка гбо на Інфініті QX 56 NEW зайняли 2 дня.

Для двигуна з об'ємом 5.6 важливо не тільки правильно підібрати електронний блок управління, а й інші компоненти системи гбо, такі як редуктор, форсунки, проводка і т.д .. Ми рекомендуємо звертатися тільки на спеціалізовані сервіси, де кваліфікація співробітників дозволить це зробити правильно. Фахівці Мотор-Газ щорічно проходять курси підвищення кваліфікації за кордоном, у численних виробників систем. Дипломи та сертифікати Ви завжди можете побачити в нашому офісі.

Встановлене ГБО на Infiniti QX 56 NEW

На прохання власника, балон на 92 літра закріпили під днищем, а заправний пристрій вивели в люк бензобака. У послугу установки ГБО на Infiniti QX 56 NEW входить пакет документів для перереєстрації техпаспорта.

Під час передачі автомобіля, клієнт пройшов інструктаж по експлуатації ГБО на Infiniti QX 56 NEW і отримав сервісну книжку з гарантією, без обмеження пробігу, на 36 місяців.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО