Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

ФОТО ГБО на Honda Insight (Хонда Инсайт)

Процес встановлення ГБО на Honda Insight

Установка газового устаткування на гібридний мотор - послуга не нова, але не кожному установнику під силу правильно його переобладнати. Ми це пов'язуємо з різними факторами, наприклад, не кожен може виділити достатньо багато часу і коштів на спеціалізоване навчання, відсутність знань теорії ДВС, мінімум інформації про принципи роботи гібридних двигунів з електромоторами і т.д.

Нас ці фактори не зупинили і після тривалого вивчення гібридних силових установок відомих виробників (Хонда, Тойота, Форд, Шевролет і ін.), проведених діагностик, були визначені відмінні фактори в роботі таких моторів і вироблені технологічні карти.

Встановлення ГБО на Honda Insight

Установка ГБО на Honda Insight була проведена за 2 дні. На момент установки у нас в асортименті вже були кілька варіантів гбо 4 покоління для цієї моделі. Із запропонованих варіантів, автовласник зупинив вибір на електронному блоці управління PRINS. Треба відзначити, що голландські системи - одні з найкращих за якістю і надійності з існуючих на сьогодні.

Монтаж балона, навіть при обмеженому вільному просторі, не викликав труднощів. Місця біля високовольтної батареї досить для його розташування.

Вибираючи гбо на Хонда Інсайт, як і для інших гібридів, потрібно брати високошвидкісні форсунки, тому що у цих автомобілів дуже короткий час відкриття бензинових форсунок і швидкість їх спрацювання.

Проведені монтаж і налаштування гбо на Honda Insight, продовжили йому дальність ходу не на одну сотню кілометрів, а його власнику забезпечили комфортну їзду, без відчутної втрати потужності і економію на заправках паливом вдвічі дешевше бензину.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО