Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Honda Accord (Хонда Аккорд)

Процес встановлення ГБО на Honda Accord

Майже за 40 років продажів на ринку змінилося вісім поколінь автомобілів Honda Accord. За цей час «японці» міцно завоювали уми, серця і гаманці споживачів. Вони надійні і довговічні, відрізняються хорошою керованістю і комфортабельністю.

Конструкція авто, адаптована під умови суворого клімату - додаткову конкурентну перевагу даної марки.

Остання модель Хонда Акорд споживає мінімум 10,7 л бензину на 100 км у міському циклі. Цінителям цих автомобілів команда СТО «Мотор-Газ» пропонує послуги по монтажу ГБО 4 покоління.

Перехід на газ дозволить вдвічі скоротити витрати на паливо, при цьому динаміка двигуна залишиться як мінімум такий же. Хочете розумно економити, як це вже зробив один з наших клієнтів? Тоді погляньте на цю добірку фото.

Установлене ГБО на Honda Accord

Ми запропонували автовласникові кілька варіантів комплектації ГБО на Honda Accord різної вартості в залежності від технічних параметрів транспортного засобу, його поточного стану. Більше 10 років ми співпрацюємо з провідними виробниками газового обладнання. У нашому асортименті - тільки найкраща, перевірена часом продукція.

Наочний показник якості роботи «Мотор-Газ» - гарантія 3 роки без обмеження пробігу на будь-яку встановлену систему. Налаштування ГБО на Honda Accord дозволить повністю використовувати всі резерви обладнання, закладені виробником. Для цього ми застосовуємо професійний навантажувальний стенд - таким оснащенням можуть похвалитися поодинокі СТО.

Установка ГБО Honda Accord забере у вас мінімум часу. Всього один день без особистого автотранспорту - і ви відкриті новим враженням від їзди на газі і економії кровно зароблених коштів. Повірте профі - воно того варто.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО