Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Навчання в голландської компанії Prins - травень 2012 рік

Навчання в голландської компанії Prins - травень 2012 рік

У березні 2012 року компанія Motor-Gas отримала статус офіційного представника Prins в Україні. І вже в новому статусі наші співробітники в черговий раз відправилися на навчання організоване технічним відділом Prins. Навчання було присвячено новим системам Prins VSI-2 і Prins Direct Liquid MAX.

Prins VSI-2 - нова система побудована на основі Prins VSI, з новими функціями і можливостями. Перемикач видів палива тепер має круглу форму і може міняти кольори підсвічування. Завдяки цій функції його можна вписати в інтер'єр будь-якого автомобіля. Блок упраления тепер в іншому корпусі і емулятори бензофорсунок знаходяться всередині ЕБУ. Є можливість управляти форсунками поканально.

Prins Direct Liquid MAX - нова розробка Prins. Призначена виключно для моторів з безпосереднім уприскуванням палива. Принцип роботи системи побудований на максимальному використанні штатних компонентів системи. Рідкий пропан-бутан в цій системі подається через штатні бензинові форсунки. Для того, щоб така система працювала необхідно доопрацювати оригінальний насос високого тиску. Цей відповідальний процес Prins взяв на себе. Всі комплекти Prins Direct Liquid MAX оснащуються допрацьованим насосом високого тиску для конкретного автомобіля. Основна складність в скраплений газ через штатні бензинові форсунки полягає в тому, що тиск газу після насоса, що підкачує в балоні перевищує тиск бензину, після насоса, що підкачує в бензобаку. Тому Prins використовує додатковий бензиновий насос перед ТНВД, який докачує тиск бензину до поточного тиску газу перед ТНВД. Після того як заміщення відбулося, газовий блок управління корелює суміш за допомогою емуляції сигналу датчика високого тиску бензину.

Сертификат Prins Сертификат PRINS VSI Сертификат PRINS Сертификат Prins
Обучение Prins - Роман Матвеев Обучение в компании Prins

Повернутися до списку

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО