BestSTO

Преса про нас

 • 02.06.2016
  Чотири причини встановити ГБО

  Економія витрат на пальне

  За майже триразової різниці між вартістю бензину та скрапленого газу (пропан-бутану) спорів про вигоду газобалонного обладнання взагалі не має бути, навіть незважаючи на несуттєве збільшення витрати газу (до 20%) порівняно зі споживанням бензину. Причому що потужніший двигун автомобіля, то більша вигода (див. табл.). Економія – це важливий чинник, який дасть змогу вам отримати додаткові кошти для сімейних покупок, для ремонту будинку, поїздок на відпочинок тощо. І ці кошти в перерахунку на роки доволі значні.

 • 29.04.2016
  Optimaльний комплект

  Компанія «МоторГаз» презентувала для ринку України дві модифікації нових комплектів ГБО Optima, які призначені для 3-, 4-, 5-, 6- і 8-циліндрових моторів різних поколінь і дуже цікаві для установників ГБО.

 • 28.03.2016
  Як правильно економити з ГБО?

  Про особливості вибору газобалонного обладнання і майстерні, де його можуть правильно встановити і налаштувати, нам розповів директор компанії «Мотор-Газ» Роман Матвеєв.

 • 02.03.2016
  "Виробництво ГБО: в зоні економії" на сайті АвтоЦентр.

  Технології економії на паливі народжуються як гриби після дощу, але найефективніший спосіб зберегти гроші у своєму гаманці – встановити на автомобіль газобалонне обладнання. Саме тому ми вирушили в гості до одного з провідних виробників ГБО в Польщі.

 • 17.02.2016
  "Підсумки та плани: що готує компанія «Мотор-Газ» для українського ринку?" на сайті АвтоЦентр.

  Наша компанія пропонує автовласникам найефективніший спосіб зниження витрат на паливо. Ми реалізуємо тільки якісне ГБО, яке встановлюють спеціально навчені, досвідчені майстри.

Завантаження...