Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Volvo XC90 (Вольво ХС90), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Volvo XC90 (Вольво ХС90)

ГБО на Volvo XC90

Сьогодні у нас на переобладнанні та збирання ГБО 4 покоління солідний скандинавський кросовер - Вольво ХС90 2009 року випуску. Поєднання автомобільного інтелекту і шведської бездоганності вселяє повагу і захоплення.

Процес встановлення ГБО на Volvo ХС90

Ось тільки підвищена витрата палива - вічна проблема подібних комфортабельних «лайнерів». А якщо в якості пального витрачається ще й 95-й бензин з його неадекватною вартістю в наші дні, то проблема посилюється істотно.

Установка ГБО на Вольво ХС90 буде в такій ситуації єдиним правильним рішенням. Весь процес конструктивних змін триває один день. Після цього власник отримує автомобіль з тими ж технічними характеристиками, тільки з витратами на його «харчування» скороченими в два рази.

Встановленне ГБО на Volvo ХС90

Персональний підхід до кожного клієнта і автомобілю - наш принциповий метод роботи. На цьому ж побудована і процедура вибору комплекту ГБО. Тобто, враховуються технічні параметри авто, побажання і бюджет замовника. На цей Volvo XC90 встановили найкраще, що зараз можуть запропонувати газові сервісмени - голландське оснащення Prins VSI. На фото двигуна добре видно форсунки комплекту.

Але ГБО на Вольво ХС90 - це не тільки апаратура в моторному відсіку. Існує ще і периферійне устаткування, без якого не буде працювати система під капотом. Тороїдальний газовий балон помістили під днищем кузова, а заправний пристрій вивели під бампер кросовера. Ну, а в салоні, зліва від рульової колонки, на передній консолі закріпили мініатюрний пульт управління всією системою.

Отже, монтаж закінчений, останній етап - налаштування ГБО на Вольво ХС90. На спеціальному сервісному обладнанні наші майстри регулюють роботу системи і фіксують оптимальні показники її функціонування. А доказом якості та рівня обслуговування СТО «Мотор Газ» існують гарантії на три роки без обліку пробігу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...