Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Volvo S40 (Вольво С40), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Volvo S40 (Вольво С40)

ГБО на Volvo S40

Як бачите, власники автомобілів шведського бренду теж не проти економічності і розумних витрат. На фото перед вами Вольво С40 2012 року в. з 2-літровим двигуном і потужністю 145 л с. Цей стильний і комфортний седан бездоганний у всьому, в тому числі і в пропорційності динаміки, потужності і витрати бензину.

Процес встановлення ГБО на Volvo S40

А установка ГБО на Вольво С40 додасть до такого технічній досконалості ще й можливість пересуватися на дешевому паливі. Сам процес переобладнання проводиться протягом одного дня, після чого ГБО 4 покоління вже буде функціонувати без втручання з боку водія.

Встановленне ГБО на Volvo S40

При виборі конкретної марки газового обладнання враховується ряд важливих факторів:

  1. стан бензинового обладнання, яке визначається на підставі діагностики;
  2. технічні характеристики вузлів і агрегатів Volvo S40;
  3. індивідуальні побажання і бюджет замовника.

У нашому випадку встановили обладнання Prins Silver Line. Це нова лінійка апаратури від відомої марки Prins з меншою продуктивністю, ніж базовий їх комплект ГБО, але якого цілком достатньо для двигуна «шведа».

Циліндричний газовий балон встановили в багажнику - спірне рішення в плані зручності трансформації салону після цього, але основним тут виявилося бажання замовника. А ось ВЗУ традиційно вивели в люк бензобака, не порушуючи вишуканого екстер'єру автомобіля.

Налаштування ГБО на Вольво С40 - це важливий процес остаточних регулювань системи. Устаткування налаштовується таким чином, щоб оптимальні показники її роботи відповідали початковим характеристикам двигуна на бензині.

І остаточний етап всієї процедури - оформлення гарантій від СТО «Мотор Газ» на роботу системи. Ми щиро віримо, що встановлене ГБО на Вольво С40 не тільки заощадить фінанси, а й принесе власникові седана задоволення від водіння на альтернативному паливі.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...