BestSTO

Фото ГБО на Volkswagen Caddy (Фольксваген Кадди)

ГБО на Volkswagen Caddy

Найбільш актуальним ГБО 4 покоління завжди було для «роботяг», подібних до цього Фольксваген Кадді 2009 року випуску. Адже такий комерційний фургончик, перш за все, орієнтований на бізнес. А бензиновий двигун об'ємом 1.6 л витрачає палива в місті близько 14 л, що не кращим чином позначається на прибутковості підприємницької діяльності.

Процес встановлення ГБО на Volkswagen Caddy

Установка ГБО на Фольксваген Кадді кардинально вирішує цю проблему - витрати знижуються практично вдвічі. А сам процес переобладнання займає всього 1 день, тому замовник не встигне відчути відсутність свого «помічника».

Установлене ГБО на Volkswagen Caddy

Оптимальний склад газового обладнання підбирався з урахуванням характеристик Volkswagen Caddy, побажань замовника і його бюджету. У нашому випадку встановили ГБО Prins Silver Line - нова лінійка обладнання, розроблена фірмою Prins і відрізняється від традиційних комплектів підприємства меншою продуктивністю форсунок і редуктора, що відповідає потребам ДВС.

На фото видно складові газової системи в моторному відсіку, газовий балон на 48 л, розташований під днищем фургона і ВЗУ, яке винесли в люк бензобака. А зліва від рульової колонки, в салоні, встановили ледь помітний пульт управління всім цим господарством.

І завершує процедуру переобладнання настройка ГБО на Фольксваген Кадді. Це важливий процес регулювання електроніки таким чином, щоб вся система працювала, по-перше, практично без участі водія, а по-друге - в режимі, відповідному оптимізованим показниками потужності, динаміки і витрати палива.

Підсумок діяльності фахівців СТО «Мотор Газ» перед вами - ГБО на Фольксваген Кадді встановлено і досягнута мета цього заходу - економія експлуатаційних витрат. А гарантії на три роки без обмеження пробігу будуть підтвердженням якості та надійності з нашого боку.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...