BestSTO

Фото ГБО на Uaz Patriot (Уаз Патриот)

ГБО на Uaz Patriot

На установці ГБО 4 покоління черговий зразок повнорозмірних позашляховиків - російський «богатир» Уаз Патріот. Повна і нічим не обмежена прохідність є основною перевагою рамного всюдихода. І конструктора Улянівського автозаводу навряд чи ставили перед собою мету домогтися економічності двигуна об'ємом 2.7л. Середня витрата в місті - 15 л / 100 км.

Процес встановлення ГБО на Uaz Patriot

А ось після встановлення ГБО на Уаз Патріот витрати на пальне стають на рівні радянських Жигулів. Вся процедура переобладнання займає один день і для фахівців СТО «Мотор Газ» не представляє особливої складності. А рівень і якість обслуговування підтверджується гарантійними зобов'язаннями на три роки без обмеження пробігу.

Установленное ГБО на Uaz Patriot

Комплект ГБО підбирався з урахуванням технічних параметрів і попередньої діагностики Uaz Patriot. Також враховувалися побажання замовника і його бюджет, виділений для цих цілей.

У нашому випадку оптимальним варіантом виявилися комплектуючі від різних виробників: литовський блок управління системою Tamona, редуктор Shark і форсунки Barracuda від польського концерну Alex. На фото моторного відсіку добре видно ці складові системи.

В салоні про факт встановлення ГБО на Уаз Патріот нагадує лише кнопка управління системою на передній консолі, праворуч від рульової колонки. Як сховище для газу поставили балон на 76 л. А заправний пристрій вивели в горловину люка бензобака за бажанням замовника.

І заключний етап роботи по переобладнанню - настройка ГБО на Уаз Патріот. Від цих останніх регулювань залежить якість функціонування всієї системи в майбутньому. Тому процедура проводиться з ретельністю, гідною німецького автопрому.

У світлі нинішніх економічних реалій, перехід на дешеве альтернативне паливо - це особиста щабель до виходу зі всіляких криз і негараздів будь-якого автомобіліста.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...