Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Toyota Tundra (Тойота Тундра)

ГБО на Toyota Tundra

Дивлячись на великоваговий і грізний пікап Тойота Тундра, мимоволі виникають думки-питання про витрату палива. Цей повнопривідний вантажівка з комфортом легкового автомобіля, має двигун об'ємом 5.7 л з споживанням пального більше 20 л на 100 км.

Процес встановлення ГБО на Toyota Tundra

Як бачите, установка ГБО на Тойота Тундра - це оптимальний варіант поєднання потужності, практичності і вартості експлуатації такого «задоволення». А сам процес монтажу ГБО 4 покоління, незважаючи на всю екзотичність техніки, займає один день. За цей час проводиться весь цикл робіт, від приймання автомобіля з його діагностикою, до остаточних налаштувань і видачі документів.

Установлене ГБО на Toyota Tundra

На фото вже переобладнаний і готовий до експлуатації позашляховик, оснащений газобалонної апаратурою преміум-класу Prins VSI. На вибір саме цього комплекту для Toyota Tundra вплинули технічні параметри силового агрегату, побажання замовника і його бюджет для цих цілей.

Циліндричний газовий балон на 100 л встановили в кузові - єдино правильне рішення, з огляду на конструктивні особливості пікапа. А заправний пристрій вивели в колодязь горловини бензобака - все в дусі практичності і загальної ергономіки.

Після монтажних робіт наші фахівці систему доводять до повного автоматизму - проводиться настройка ГБО на Тойота Тундра. При цьому регулюються і фіксуються всі «потрібні» режими, щоб не було потрібно в майбутньому втручання водія в роботу апаратури.

ГБО на Тойота Тундра - це адаптація до наших реалій автомобіля, орієнтованого на північноамериканський ринок. І всупереч скептикам і песимістам, навіть на таких неекономічних всюдиходах можна їздити за розумні гроші. А гарантії роботи системи на три роки від СТО «Мотор Газ» будуть ще й порукою того, що вкладені в обладнання кошти витрачені не даремно.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...