BestSTO

Фото ГБО на Toyota Sequoia Vialle (Тойота Секвойя)

ГБО на Toyota Sequoia Vialle

При вигляді велетенського позашляховика Тойота Секвойя виникає нагальне питання про витрату палива навіть у далеких від автомобілізму людей. На фото типовий «американець» з японською родоводу, з пристрастю до великих розмірах і комфорту. Восьмициліндровий бензиновий двигун за всіма законами фізики просто не в змозі бути економічним.

Процес встановлення ГБО на Toyota Sequoia Vialle

Тому установка ГБО на Тойота Секвойя - це єдина можливість для власника автомобіля знизити експлуатаційні витрати. Незважаючи на специфічність силового агрегату і монтаж досить рідкісного ще у нас ГБО 5 покоління, весь процес технічного оновлення займає один день, після чого можна практично забути про бензин і його вартості.

Установлене ГБО на Toyota Sequoia Vialle

З урахуванням волевиявлення замовника, його бюджету і попередньої діагностики бензинового обладнання, було вирішено встановити принципово нове ГБО на Тойота Секвойя від голландської компанії Vialle. Основна відмінність систем цього виробника від 4 покоління обладнання полягає в використанні газу в рідкому стані. Зовні ж, під капотом практично не видно компонентів оснащення.

Газовий балон об'ємом 92 л закріпили за стандартним принципом для позашляховиків - під днищем кузова. І тільки невелика кнопка в салоні з логотипом Vialle, зліва від рульової колонки, нагадує про переобладнання паливної системи.

Аналогічно установці 4 покоління, завершальний етап роботи в нашому випадку - настройка ГБО на Тойота Секвойя. В процесі остаточних регулювань фахівці СТО «Мотор Газ» домагаються стабільної роботи двигуна, оптимальної витрати палива і збереження потужності брутального позашляховика.

Toyota Sequoia Vialle - це крок в технологічне майбутнє. Переваги ГБО 5 покоління очевидні для експертів. А для замовників ми оформляємо гарантію роботи системи на три роки без обмеження пробігу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...