BestSTO

Фото ГБО на Toyota RAV4 (Тойота РАВ 4)

ГБО на Toyota RAV4

На збірці і монтажі ГБО 4 покоління у нас родоначальник сегмента компактних кросоверів Тойота РАВ 4 2013 г. в. У представника сімейства, який ви бачите на фото перевірений роками 2-літровий двигун - економічний, надійний і «невбивана». Здавалося б, що ще потрібно для «повного щастя», але ... немає межі досконалості.

Процес встановлення ГБО на Toyota RAV4

Установка ГБО на Тойота РАВ 4 дозволить зберегти заводські характеристики потужності і витрати палива і при цьому практично вдвічі скоротити фінансові витрати на експлуатацію автомобіля. А сам процес переобладнання, при цьому займе не більше одного дня.

Установлене ГБО на Toyota RAV4

Вибір конкретного комплекту газового обладнання проводиться на підставі діагностики бензинового обладнання, його стану, загальних технічних характеристик «підопічного». Також важливу роль відіграють побажання і можливості замовника. В результаті аналізу всіх цих факторів вирішили і встановили краще в даний час голландське обладнання Prins VSI.

На фото, в моторному відсіку, можна побачити комплектуючі цієї апаратури: блок керування системою, форсунки, редуктор і фільтра. У багажнику, замість запаски, розмістили тороидальний газовий балон на 62 л. А заправний пристрій, за бажанням замовника, «сховали» в люк бензобака. І тільки кнопка на футуристичної передній панелі говорить про приналежність Toyota RAV4 до касти цінителів пропану.

Після закінчення монтажу проводиться настройка ГБО на Тойота РАВ 4. У цей час уже відбуваються остаточні регулювання, і доводиться функціонування системи до оптимальних співвідношень динаміки, витрати палива і надійності.

ГБО на Тойота РАВ 4 - це симбіоз японського якості автомобіля, голландської високотехнологічності ГБО і надійності від СТО «Мотор Газ». А щоб ці слова не здалися пишномовним хвастощами, ми надаємо гарантії на три роки без будь-яких меж на пробіг.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...