Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Toyota Land Cruiser Prado 4.0 (Тойота Лэнд Крузер Прадо)

ГБО на Toyota Land Cruiser Prado 4.0

У нас на збірці ГБО 4 покоління черговий завойовник бездоріжжя від всесвітньо відомого автомобільного бренду Тойота - повнорозмірний семимісний всюдихід 2007 року випуску Ленд Крузер Прадо. Це найпотужніша версія позашляховика третього покоління з V-подібним двигуном об'ємом 4 л. В автомобілі дуже чітко відчувається логічне співвідношення динаміки і витрати бензину.

Процес встановлення ГБО на Toyota Land Cruiser Prado

Наше завдання - додати до цих бездоганним показниками ще й адекватні витрати на експлуатацію шляхом переходу на дешевий вид палива. Установка ГБО на Ленд Крузер Прадо проводиться протягом одного робочого дня. Цього часу цілком вистачає для переобладнання навіть таких високотехнологічних представників автопрому.

Установлене ГБО на Toyota Land Cruiser Prado

На фото, в моторному відсіку, добре видно комплектуючі голландського постачальника газобалонного спорядження преміум-класу Prins. Блок управління, форсунки, редуктор - весь комплект не тільки органічно вписується в підкапотний простір, але і забезпечує безперебійну роботу двигуна на альтернативному паливі.

Під днищем кузова, замість запасного колеса помістили газовий балон об'ємом 92 л. І за бажанням замовника, виносний заправний пристрій встановили в бампер позашляховика.

Налаштування ГБО на Тойота Ленд Крузер Прадо - це вже завершальний етап зміни конструкції автомобіля. Всі регулювання системи доводяться до стану, що забезпечує таку ж наднадійність двигуна після переобладнання, як і до нашого втручання.

Toyota Land Cruiser Prado 4.0 бездоганний для доріг і бездоріжжя. Цей джип доставляє щире задоволення від водіння. А наше «вторгнення» в цю бездоганність дозволило власнику автомобіля ще й «вільніше дихати» в економічному плані, зберігши легендарне якість японського бренду.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...