Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Toyota Highlander (Тойота Хайлендер), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Toyota Highlander (Тойота Хайлендер)

ГБО на Toyota Highlander

Представляємо вашій увазі розкішний 8-місцевий кросовер з ефектною зовнішністю - Тойота Хайлендер 2014 року випуску. Великий і грізний Горець, що в перекладі означає Highlander, має не менше монументальні параметри: вага близько 2 т, турбований бензиновий двигун об'ємом 3.5 л і потужністю 270 л с. Природно, такі показники мають на увазі і немаленький витрата палива.

Процес встановлення ГБО на Toyota Highlander

Установка ГБО на Тойота Хайлендер надає можливість стримати фінансові потоки на його експлуатацію практично вдвічі. Ось тому цей солідний позашляховик у нас на переобладнанні.

Сам процес зміни конструкції і встановлення ГБО 4 покоління займає один день. За цей час проводиться весь цикл робіт - від початкової діагностики обладнання, до оформлення документації.

Установлене ГБО на Toyota Highlander

Існують певні технічні критерії при виборі комплекту ГБО та побажання замовника з урахуванням цих критеріїв. Ну а так як власниками таких автомобілів, як правило, є цінителі ексклюзиву, то і ГБО на Тойота Хайлендер встановлено преміум-класу - Prins VSI. Це найкраще, що в наш час є на ринку газового обладнання.

Тороідальний балон на 72 л розмістили в кращих традиціях позашляховиків - під днищем кузова, і поряд, під бампером, закріпили виносний заправний пристрій. Також на фото видно органічно вписався в інтер'єр салону, мініатюрний пульт управління системою.

Налаштування ГБО на Тойота Хайлендер проводиться після завершення всіх монтажних робіт. У цей час наші майстри доводять функціонування системи до повної автоматизації з оптимальними показниками динаміки і витрати палива.

Отже, великий і грізний Toyota Highlander приборканий фахівцями СТО «Мотор Газ». Залишається тільки побажати щасливої дороги власнику Горця і відсутності черг на АЗГС.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...