BestSTO

Фото ГБО на Toyota FJ Cruiser (Тойота ФЖ Крузер)

ГБО на Toyota FJ Cruiser

Наочний приклад необхідності встановлення ГБО 4 покоління перед вами - яскравий, рідкісний і неординарний позашляховик Тойота ФЖ Крузер. Автомобіль спочатку позиціонується для північноамериканського ринку. Двигун об'ємом 4 л споживає в місті 15-20 л / 100 км бензину марки Premium (АІ-95 EVRO, АІ-98).

Процес встановлення ГБО на Toyota FJ Cruiser

Як бачите, установка ГБО на Тойота ФЖ Крузер більш ніж актуальна. Повноцінне підкорення бездоріжжя повинно бути за адекватну вартість.

Вся процедура підключення альтернативної паливної системи відбувається протягом одного дня. І ніякі рідкісні і брутальні конструкції не здатні створити нерозв'язні проблеми нашим фахівцям.

Установлене ГБО на Toyota FJ Cruiser

Природний процес перед вибором конкретного виробника ГБО і його характеристик - діагностика бензинового оснащення Toyota FJ Cruiser і його стану на момент переобладнання. Крім того, не останню роль відіграють побажання і бюджет замовника. Тут встановлена апаратура з урахуванням що стоять перед джипом завдань - потужність, тяга і висока продуктивність.

Газовий балон на 60 л встановили стандартно для позашляховиків - під днищем кузова. А на одному з фото добре видно невеликий пульт управління системою, розміщений на передній консолі практично під рульовим колесом.

Наступний етап після монтажу апаратури - настройка ГБО на Тойота ФЖ Крузер. Робота системи доводиться до повної автоматизації в оптимальному, а іноді і спеціальний режим функціонування. Тут також деякі нюанси залежать від бажань замовника.

ГБО на Тойота ФЖ Крузер - це можливість для власників рідкісного всюдихода підкорювати бездоріжжя і не розоритися на дорогому бензині. Ми ж, зі свого боку, гарантуємо безвідмовну роботу системи як мінімум на три роки. А при своєчасному її обслуговуванні - майже безстроково.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...