BestSTO

Фото ГБО на Skoda Superb 1.8 Turbo (Шкода Суперб 1.8 Турбо)

ГБО на Skoda Superb 1.8 Turbo

Відмінний автомобіль для сім'ї - просторий, комфортний і безпечний. Ну, а ГБО 4 покоління завжди буде актуальним для сімейних автолюбителів. Рідні адже в будь-якому випадку оцінять фінанси, зекономлені на дорогому бензині.

Процес установки ГБО на Skoda Superb 1.8 Turbo

Сьогодні у нас на переобладнанні ви бачите великого і солідного представника європейського автопрому Шкода Суперб 1.8 Турбо.

Процес установки ГБО на 1.8 Турбо Шкода Суперб відбувається протягом одного робочого дня. На фото перед вами вже переобладнаний автомобіль, повністю «екіпірований» і готовий до подальшої експлуатації. Ми працюємо шість днів в тиждень, тому, коли з'явиться бажання вкладати гроші в сім'ю, а не на АЗС, ласкаво просимо до нас.

Установлене ГБО на Skoda Superb 1.8 Turbo

З урахуванням побажань замовника, технічних параметрів і стану турбированного двигуна, підбирався і індивідуальний комплект ГБО на 1.8 Турбо Шкода Суперб. На вибір впливають не тільки інженерні нюанси конкретного автомобіля, а й рамки бюджету власника такого «пароплава».

У величезному багажнику легко «сховали» тороидальний газовий балон на 54 л. А в салоні дуже гармонійно вписалася в інтер'єр передньої панелі кнопка управління системою. Лише світяться індикатори під час роботи привернуть до себе увагу.

Крім всіх монтажних робіт, на заключному етапі проводиться настройка ГБО на Шкода Суперб 1.8 Турбо. Автомобіль «проганяють» на спеціальному навантажувальному стенді, фіксуючи робочі параметри апаратури на оптимальному рівні динаміки ДВС і витрати палива.

Результат роботи фахівців СТО «Мотор Газ» ви бачите на фото, а власник Skoda Superb 1.8 Turbo напевно вже оцінив різницю у вартості бензину і газу. Залишається тільки нагадати про наших гарантійні зобов'язання на три роки без обмеження пробігу і удачі на дорогах всім автомобілістам.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...