BestSTO

Фото ГБО на Range Rover Supercharged (Рендж Ровер Суперчардж)

ГБО на Range Rover Supercharged

Навіть суперзарядженого і супердорогі автомобілі стають клієнтами нашої компанії. Ви бачите на фото один з найпотужніших представників англійської сімейства позашляховиків - Рендж Ровер Суперчардж. Автомобіль з 4.2 літровим двигуном і потужністю 390 л. с. як голодне тварина - апетит просто ненаситний. І ніякі технології майбутнього, тут застосовуються, не здатні змінити закони фізики.

Процес установки ГБО на Range Rover Supercharged

Витрата по місту від 20 до 30 л / 100 км. Звичайно, власники подібних «монстрів» усвідомлюють дорожнечу їх експлуатації, але і з часом приходить розуміння, що попри все можна витрати зменшити вдвічі. Установка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж - це гарантований варіант економії такого плану.

Весь процес переобладнання і монтажу ГБО 4 покоління займає один день. І всупереч дилетантським суджень про втрату потужності при переході на газ, півтисячі коней залишаються там же, під капотом, а динаміка «газифікованого» Range Rover Supercharged просто вражає.

Установлене ГБО на Range Rover Supercharged

Автомобіль забезпечили голландським газовим обладнанням Prins VSI. Високотехнологічна апаратура з успіхом працює навіть з такими неординарними і надпотужними двигунами. Це найкраще, що є на сьогоднішній день з пропонованого в світі газобалонного обладнання.

Розуміючи ненажерливість статусного позашляховика, циліндричний газовий балон встановили в багажнику на 100 л. Такого обсягу вистачить надовго навіть для цього представницького всюдихода.

Підсумком всього процесу переобладнання є настройка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж. Регулювальні процедури проводяться на навантажувальному стенді, який так само унікальний серед сервисменов ГБО, як і Рендж в загальному потоці автомобілів.

Як бачите, навіть заможні автолюбителі іноді вміють скорочувати свої витрати. Наочний приклад перед вами - встановлене ГБО на Рендж Ровер Суперчардж.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...