Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch (Рэндж Ровер Суперчардж Оверфинч)

ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch

Увага, пані та панове, на фото ви бачите практично еталон розкоші, престижу і унікальності - Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч. Навіть на такі позашляховики для обраних встановлюють у нас ГБО 4 покоління. У багатих свої примхи, але, напевно, їм теж гроші з небес не падають, якщо все-таки вирішили скоротити вдвічі витрати на цього автомобільного аристократа.

Процес установки ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch

Незважаючи на неординарність статусного позашляховика і його технічних «наворотів», установка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч займає в цілому один робочий день. За цей час наші фахівці переобладнують розкішний суперкар «під ключ», не зачіпаючи бензинову паливну систему, не погіршуючи потужність, динаміку ДВС і не змінюючи його зовнішній вигляд.

Установлене ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch

Поняття економії при виборі газового обладнання для Range Rover Supercharged Overfinch зрозуміло не існувало. Тому з урахуванням технічних характеристик автомобіля сюди ставилося краще, що зараз існує серед ГБО - голландська апаратура Prins VSI.

З практичною метою, а також щоб не порушувати загальну естетику тюнингованного джипа, газовий балон на 92 л розмістили під днищем кузова. А заправний пристрій заховали в люк бензобака. Єдиний видимий об'єкт від «газифікації» - мініатюрний пульт управління системою зліва від рульової колонки.

Налаштування ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч - важливий і завершальний етап переобладнання. На спеціальному навантажувальному стенді проводяться остаточні регулювання і фіксація необхідних робочих параметрів системи. А за точність всіх цих даних відповідає наше унікальне сервісне обладнання та рівень кваліфікації співробітників.

Ну, а за великим рахунком, сам факт установки ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч - це явний показник якості роботи і гарантійного обслуговування нашою компанією.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...